Jak pakujemy towar

Pakujemy lampy najbezpieczniej jak się da!

Lampy pakujemy i wysyłamy od 2005 r. Warto nam zaufać! Do każdej lampy, każdego kinkietu czy plafonu podchodzimy indywidualnie i dajemy mu duuużo miejsca w paczce, tak aby podróż do Was przebiegła sprawnie i bez przygód. Dokładamy najwyższych starań aby każda lampa dotarła do Waszych pomieszczeń w stanie fabrycznym i cieszyła oko przez wiele lat.
Indywidualne podejście do każdego zamówienia i ogromne doświadczenie w pakowaniu wyróżnia nas i sprawia, że w kwestii bezpieczeństwa wysyłanych produktów nie mamy sobie równych.

Monitorowanie przesyłek z lampami

Odbiór dostawy z lampami do naszej fimy, proces ich sprawdzania, pakowania paczek do Klientów i odbierania przez kuriera z naszej firmy jest monitorowany. System kamer z nagrywarką zapewnia nam stałą kontrolę a w wypadku niezgodności ilościowej/jakościowej jesteśmy w stanie okazać nagrany materiał.

Czy wiedziałeś, że prawidłowe spakowanie paczki z lampami (także ze szklanym kloszem) to takie w której paczka upuszczona na ziemię z wysokości 1 metra nie będzie miała żadnych uszkodzeń? Bo dla nas to oczywiste!